Pişi Ciddi Bir Meseledir: Pişi Breakfast & Burger

Pişi Breakfast & Burger Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Hafta sonuna şimdiden hazırlık yapalım diyorum. Ne dersiniz? Hafta sonu denildiği zaman benim ilk aklıma uzun uzun yapılan kahvaltılar geliyor. Tabii en güzeli evde yapılan kahvaltılar. Ancak benim gibi o evde yapılan kahvaltıyı hazırlayansanız, bazı hafta sonları paydos yapıp kendinizi kahvaltı mekanlarına atabiliyorsunuz. Bugün size gidip, çok sevdiğimiz bir yerden bahsedeceğim.

Pişi Breakfast & Burger

 


Baştan söyleyeyim tüm değerlendirmem Moda'da bulunan şubesi için geçerli. Çünkü Pişi Breakfast ile hem Beşiktaş'ta, hem de Moda'da karşılaşabilirsiniz.

Hafta sonları sakin kahvaltılar istiyorsak, genelde modayı tercih ediyoruz. Kadıköy'ün tüm kalabalığına rağmen Moda'da garip bir dinginlik buluyorum ben. O yüzden sessiz sakin bir kahvaltı istiyorsak Moda ilk rotamız oluyor. Moda sokaklarının o dinginliğine rağmen, hafta sonları özellikle tüm mekanlar doluya yakın oluyor. Bugün bahsedeceğim Pişi Breakfast da dahil, kahvaltı yapılacak yerlere erkenden gitmek size önden bir tavsiye olsun.

Adından da anlaşılacağı üzere, pişilerden oluşan bir menüye sahip Pişi Breakfast. Pişi ile kendine bir yer edinmiş olsa da, gayet taze ve lezzettli kahvaltılıkları bulunduran kahvaltı tabakları, omletler, tostlar ve burgerler mekanın menüsünün diğer çeşitleri. Kahvaltılar için tercih edebileceğiniz Pişi Breakfast&Burger, kahvaltı dışında burgerleri ile de sizi bekliyor.

Pişi Breakfast&Burger'de neleri sevdim?

En başta personellerinin ilgi alakasını çok sevdim. Onun yanında birbirleriyle iletişimleri, eğlenerek çalışma şekillerini de sevdim.

Pişileri zaten sevilmeyecek gibi değil. Ancak pişilerinde en sevdiğim yan, kızartılmış olmasına rağmen aşırı yağlı olmaması oldu.

Kahvaltı, söz konusuysa gittiğimiz yerlerin kahvaltılık kalitesi çok önemli bana göre. Pişi Breakfast bu konuda da benden tam puan aldı.

Fiyat olarak ise son derece uygun ve sizi mutlu edecek bir aralıkta bulunuyor.


Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, Ağabey Sokak, No 3/A, Kadıköy, İstanbul

0 yorum