Cihangir'de Yeni Favorim: It's OK Coffee & Restarting Co.

It's OK Coffee & Restarting Co. Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Keşif yapmayı sevdiğim mekanlar kahveciler oluyor. O yüzden yazarken en çok keyif aldığım yazılar da kahve mekanları oluyor. Söz konusu kahve mekanları olunca ben sürekli acaba hangi kahveciler var gitmediğimiz diye bol bol bakınıyorum Zomato'da. O yüzdendir ki dışarıda kahve içeceksek, her seferinde farklı bir yeri tercih ediyoruz. Bugün size yepyeni bir keşfimden bahsedeceğim.

It's OK Coffee & Restarting Co.
Cihangir'de tiyatroya gitmeyi ne kadar çok seviyorsam, oturup bir kahve içmeyi o kadar sevmiyorum. Kahve içerken huzur arayanlardanım ben çünkü. Cihangir'de gidebileceğiniz birçok kahveci aşırı kalabalık ve gürültülü oluyor. O yüzden mekan deneyimlerken en az seçeneğin bulunduğu bölge Cihangir oluyor. Ancak iş çıkışlarında bir yerlere gitmeye karar verdiysek, iş yerimize en yakın lokasyon olduğu için Cihangir'i göz önünde bulundurmak zorunda kalıyoruz. Bugün bahsedeceğim It's OK Coffee benim için Cihangir'de huzurla kahve içebileceğim bir mekan.

3. dalga kahvecilik son yılların en gözde akımlarından. Bu uğurda sağımız, solumuz, önümüz, ardımız kahveci doldu. Benim gibi kahve bağımlısı insanlar için yeryüzü bir cennete dönüştü resmen. Ancak gözardı edilmemesi gereken bir gerçek var ki, hepsi birbirinin aynı mekanlar doluyor her yer. Tüm bu mekanların arasında ön plana çıkabilmek, vazgeçilmez olmabilmek için; diğerlerinden farklı bir yönüyle ön plana çıkması gerekiyor. Peki It's OK Coffee'yi diğerlerinden farklı kılan sadece huzurlu ortamı mı? Tabii ki hayır! Kahvelerinin lezzeti, tatlılarının güzelliği ve çalışanların güleryüzlülüğü It's OK Coffee'yi diğerlerinden bir adım öne taşıyor. Özellikle menüsünde bulunan Death Wish kahvesi için her gün IT's OK Coffee'ye gidebilirim.Özellikle benim gibi bilgisayarını kapıp dışarıda çalışmak isteyenler için de ideal bir mekan It's Ok Coffee. Bu özelliğiyle de benden bir artı puan kaptığını itiraf etmeliyim. Gittiğim yerlede kahvemi içerken uzun uzun çalışmayı seviyorum. Ancak bazı yerler var ki, resmen kahveni iç çek git bakışlarıyla sizi rahatsız ediyorlar. It's OK Coffee'ye gittiğinizde bu konuda içiniz son derece rahat olabilir.

Kılıçali Paşa Mah. Akarsu Yokuşu Sok. No:37 Beyoğlu / İstanbul

0 yorum