Destansı Sokak Lezzetleriyle Karşınızda Cross Fingers

Cross Fingers Menu, Reviews, Photos, Location and Info - ZomatoSon zamanlarda yeni mekanlar keşfetme yolculuğumuzda gözde mekanlarımız sokak lezzetlerini menüsünde bulunduran mekanlar oluyor. Sokak lezzetlerini menüsünde bulunan mekanların açılışını Basta ile yapmıştık daha önce. Bugün menüsünde sokak lezzetleri bulunan yepyeni bir mekandan bahsedeceğim size.
Henüz yeni bir mekan Cross Fingers, ancak festival severler için pek de yabancı değilmiş. Bir kamyonetle festivallerde başlamış yolculuğu, şimdi Bomonti'de yeni yerinde devam ediyor. Bizim Cross Fingers ile tanışmamız Bomonti'de oldu. Çok da iyi oldu. Özellikle burritoya bayılan kocam için İstanbul'da iyi burrito yapan bir yer bulamamıştık. Artık canımız burrito istediğinde gideceğimiz mekan belli oldu.
Sokak lezzetlerini içeren mekanlarda en sevdiğim şey çok karışık ve kalabalık olmayan menüleri oluyor. Menüsünde burritolar, wraplar, burger, sıcak sandviç ve salatalar bulunuyor. Biz ilk gidişimizde birazcık fikir sahibi de olabilmek adına burrito ve wrap denedik. Burrito açık arayla çok iyiydi, wrapta ise asya tavuklu olanını denedik ve çok beğendik.
Mekan olarak da çok ferah olan Cross Fingers, İstanbul'da uğranması gereken mekanlardan olmuş. Biz en azından bundan sonra sık sık uğrayacağız.


Adres: Düzoğlu Sokak 5/A Bomonti/ Şişli
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/CrossFingersIstanbul/
Telefon: 0 212 343 64 77

0 yorum