İnstagram da Juitox Juice Çekilişi Var! Koşun koşun!2017 kararlarını alırken, zayıflamak daha doğrusu sağlıklı beslenmeyi öğrenmen dolayısıyla kilo vermek ilk önceliğimdi. Yılın üçüncü ayına gelmişken, çok şükür ki bu kararımı uygulamadaki başarım hala devam ediyor. Verdiğim kilolar çoktan 5 kiloyu geçti. Yavaş yavaş beslenme düzenim oturdu. Ki bu beslenme düzenimi günü gününe Diyet Günlüğü'mde okuyorsunuz.

Beslenme düzeni çok güzel bir şey, ancak belirli bir rutine sahip olmak bir süre sonra kilo vermenin durmasına sebep oluyor. Bir buçuk ayın ardından beslenme düzenim güzel bir hal alsa da, birazcık metabolizmamı şaşırtmanın zamanı geldi. Bu amaçla en azından günlük bir öğünümde juice kullanmaya başladım. Pazartesi'den itibaren de Juitox'un 3 günlük Bride's Best Friend juice programına başlayacağım. Bu 3 günün ardından kaç kilo verdiğim ve tüm deneyimlerimi yine buradan paylaşacağım. İlk kez bu tarz bir detoks uygulayacağım. Açıkçası sonuçlarını ben de merak ediyorum. Çünkü 5 kiloyu geçtikten sonra son bir haftadır hiç kilo veremedim neredeyse. Uzun diyet süreçlerinde bu gibi durumlar normal ama ben yine de biraz strese girdim sanki.

Şimdi geliyoruz bu yazının esas amacına. İçinizde benim gibi deokts yapmak isteyen 1 kişiye Juitox'un Beginner paketini hediye etmek istiyorum. Ancak bu hediyeyi sadece İstanbul içinden birinden verebilirim. Çünkü juiceleri taze taze şehir içine servis yapabiliyorlar. Katılım şartları ise şöyle:

- Öncelikle buradan instagrama doğru davet ediyorum sizi. İnstagram: cipsyiyemeyenkiz
- Bu yazıda bulunan görseli instagramda da buluyorsunuz. (Buradan görsele ulaşabilirsiniz.)
-İnstagramda beni (İnstagram: cipsyiyemeyenkiz) ve Juitox'u (instagram: juitox)  takip ediyorsunuz.
- Son olarak fotoğrafın altına 3 arkadaşınızı etiketliyorsunuz.

Tüm bu şartları eksiksiz sağlayan herkes çekilişe katılacaktır.

Herkese bol şanslar!

0 yorum