Biraz Sağlıklı Atıştırmalığa Ne Dersiniz? Unibble İnstagram Çekilişine Buyrun!Sağlıklı beslenmeyi hayatımın tüm alanına yavaş yavaş, sinsi sinsi adapte etmeye başladım yavaş yavaş. Sinsi sinsi yapıp içimdeki sağlıksız yiyeceklere bayılan kadını canlandırmamaya çalışıyorum. Yakın zamanda bu yolda yaptığım atılımlardan biri de kahve yanı atıştırmalıklarımı değiştirmek olmuştu. Kahvenin yanında yer alan o çikolatalı kurabiyeyi markette es geçip, sağlıklı atıştırmalıklar kısmına yönelmeye başlayalı epey oldu.

Bu sayede hem ara öğün, hem kahve keyfini sağlıklı bir biçimde yapıp bir taşla iki kuş vurmuş oluyorum. Hal böyle olunca markette, internette her mecrada sağlıklı atıştırmalık aramaya başladım. Bu arayışlarım sırasında bana kendini çok sevdiren bir sağlıklı atıştırmalık markasıyla tanıştım. "Aşırı iyi hareket" olan Unibble'nin hem çıkış noktasına bayıldığımı özellikle belirtmek istiyorum. Sağlıklı beslenme dendiği zaman insanlarda acayip bir önyargı var. Bir şey sağlıklı ise lezzetsizdir! Tabii ki biz sağlıklı beslenmeye çalışanlar bunun böyle olmadığını biliyoruz. Üstelik sağlıklı beslenmeye çalışmak hep aynı, standart şeyleri yemek zorundaymışsınız gibi hissetmeye de gerek yok. İşte Unibble'de tamamen bu felsefeyle ortaya çıkmış bir marka. Bu felsefesine paralel olarak çok çeşit çeşit ve çok lezzetli ürünlere imza atmışlar.Özellikle Coco Lemon ve Goji Berry Chocolate'si efsane lezzetteler. Şimdi gelelim asıl meselemize. Ben Unibble kutularını severek tüketiyorum. Ancak bugünün konusu sizsiniz. Benim de severek tükettiğim Unibble kutularından bir tanesini sizlere armağan edeceğim. Tabii çekilişe katılmak için yapmanız gereken birkaç küçük detay var:

-Öncelikle instagramda beni ve Unibble'yi takip etmeniz gerekiyor.
-Ardından bu fotoğrafın altına 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor.
-http://unibble.com/   'a mail bırakarak üye olmalısınız.

Benim çekilişte şansım yükselsin, +1 oy hakkı daha istiyorum derseniz, Youtube kanalıma abone olmanız ve herhangi bir videounun altına "Katıldım" şeklinde yorum yazmanız, size ikinci şansı verebilmem için de aynı yoruma instagram kullanıcı adınızı eklemeniz gerekiyor.

Herkese şimdiden bol şanslar!
0 yorum